A'dan Z'ye

бесплатно 0 $
A'dan Z'ye
скачать
5.0 stars 0 голосов
Возможных загрузок
1 000+
Категория: Книги
Версия 1.0    23.98Mb
     
Описание Отзывы

Информация:

A'dan Z'ye - приложение из категории "Книги", созданное компанией ismail Hakki Yilmaz в ноябре 2012 года. Оно прекрасно работает на iPhone, iPad, iPod Touch устройствах, с версией операционной системы iOS 4.3 и выше. Интерфейс приложения доступен только на английском языке. Пользователи A'dan Z'ye еще не оставили оценок к этому приложению в Apple App Store.

Последний раз оно обновлялось 25 июня 2017 года. Возрастное ограничение 4+

Описание:

Dünya ahiretin tarlası… Ölüm meleği Azrail de her an karşımıza çıkabilir ve tatlı canımızı alabilir. Azrail’e “şimdi git yarın gel” diyemeyeceğimize göre ölüm çantamızı öncelikle hazırlayalım ve içini ahiret azığı ile dolduralım. Aksi halde dönüşü olmayan ahiret âlemine boş çanta ile gider ve orada çok (!) pişman oluruz.

İşte, eserin müellifi acizane olarak ve tüm gücünü toplayarak ahiret azığı ile ilgili kanaatince en önemli ve en öncelikli (güncel) konuları sizler için yazmaya çalışmıştır. Aranılan konuların kolayca bulunabilmesi için konular alfabetik sıraya göre düzenlenmiştir. A’dan Z’ye İslami Bilgiler isimli bu eserin, A harfinden başlayarak L harfinde sona eren birinci cildi tamamlanarak siz değerli okuyucuların istifadesine sunulmuştur.
особое:
Ставки на спорт


Другие приложения от этого разработчика